Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Komu zależy na rozwoju miasta?

  • Autor 

zdaleka 1 2


Radni Koalicji Obywatelskiej nie chcą dalszego rozwoju naszego miasta.


studiumstudium1Udowodnili to, wstrzymując się od głosu nad projektem uchwały dotyczącej zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, twierdzą radni PIS i JMM mający większość w Radzie Miejskiej.

To dokument określający kierunek rozwoju miasta. Czyżby radni KO oprócz populizmu, nie mieli zdania na tak strategiczną sprawę?

Głosami radnych PiS i JMM projekt został przyjęty.

Jak poinformował radny Maciej Stanek, dzięki głosom PIS i JMM projekt został przyjęty, lecz opozycja wstrzymała się od głosu.
Tym gestem radni opozycji pokazali, że nie zależy im na dobrym kierunku rozwoju miasta. To strategiczny dokument dla naszego miasta i każdy radny powinien się wykazać ponadpartyjną odpowiedzialnością i pokazać mieszkańcom że dzięki takim decyzjom możliwe jest prowadzenie działań zwiększających potencjał miasta.

zdaleka 6

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us