Menu
reklama

Piosenki Franka Sinatry - Em Band i Marcin Jajkiewicz

  • Autor 
embandsinatra 13
embandsinatra 2929 września w Młodzieżowym Domu Kultury orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna zaprosiła do podróży w przeszłość, Bohaterem wieczoru był wielkiej klasy i sławy amerykański artysta frank Sinatra, w którego doskonale na scenie wcielił się wokalnie Marcin Jajkiewicz.

Zaśpiewał kilkanaście utworów z reaprtuaru legendy, której nakład ze sprzedaży wszystkich jego wydawnictw na całym świecie wyniósł ponad 150 milionów egzemplarzy, co czyni go jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w dziejach.

embandsinatra 33Cóż, gdyby dziś taki artysta się pojawił, to nie sprzeda nawet małe części z tej liczby, choćby z powodu internetu, dzięki któremu płyt nie trzeba kupować.

Frank Sinatra był postacią w pewnym stopniu kontrowersyjną, z powodu jego domniemanych kontaktów z mafią. jego nazwisko pada nawet w jednym z najlepszych filmów na temat amerykańskiej mafii: Chłopcy z Ferajny, którego bohater opowiada o spotkaniu a piosenkarzem.

Różne smaczki z życia artysty podczas koncertu opowiedziała Ewa Barycka, a sam Marcin Jajkiewicz nienaganną angielszczyzną stworzył klimat lar trzydziestych.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.
UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linku do artykułu.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us