Menu

Konwencja PiS w Katowicach "Myśląc: Polska 2019"

  • Autor 
konwencja pis50719 1
konwencja pis50719 65Zakończył się pierwszy dzień trzydniowej konwencji Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem "Myśląc Polska" w Katowicach.

„Cztery lata temu właśnie tu rozpoczęliśmy naszą drogę ku zwycięstwu w wyborach parlamentarnych” powiedział premier Profesor Piotr Gliński rozpoczynając Konwencję.

Jej efektem będą założenia, z którymi jako Prawo i Sprawiedliwość pójdziemy do wyborów parlamentarnych. 4 lata temu konwencja poprzedziła wygrane wybory. Wierzymy, że tak będzie i tym razem"!

konwencja pis50719 63W konwencji uczestniczy ogromna liczba działaczy prawa i Sprawiedliwości, członkowie rządu, parlamentarzyści oraz nowo wybrani europarlamentarzyści.

Przewiduje się kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych dotyczących programu Prawa i Sprawiedliwości na kolejne lata, który to program partia przedstawi społeczeństwu przed wyborami parlamentarnymi, mającymi się odbyć w jesieni tego roku.

Dyskutanci, który zabierają głos są doskonale przygotowani do referowania swoich tematów, a wśród argumentów i propozycji znajdują się również elementy krytyczne, które należy ich zdaniem eliminować, aby z dobrą, czyta kartą wejść w nową kadencję budującą mocną i sprawiedliwą Ojczyznę.

W konwencji uczestniczy duża delegacja z Jaworzna z Wicemarszałkiem Województwa Panem Dariuszem Starzyckim na czele, który również jest jednym z panelistów. Swój wykład, dotyczący kadr w służbie zdrowia wygłosi w sobotę, 6 lipca. Obecna jest również Sekretarz Województwa Śląskiego, Pani Karolina Kosowska Raczek, a także związkowcy i członkowie Prawa i Sprawiedliwości.

Zapraszamy do Galerii zdjęć z pierwszego dnia konwencji.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us