Menu

Ugrupowania popierające Andrzeja Dudę prowadzą kampanię w Jaworznie

  • Autor 

kampaniaduda180415002Sobotnie przedpołudnie obfitowało w kampanijne akcenty w centrum Jaworzna. Ugrupowania, które popierają kandydata na Prezydenta Rzeczypospoitej Andrzeja Dudę, spędziły przedpołudnie na Rynku i w ciągu ulicy Sienkiewicza oraz w innych dzielnicach miasta, wręczając przechodniom materiały wyborcze i przekonując, że ich kandydat jest odpowiedni na to stanowisko. Nawet w dzień chłodny, w miejscu, gdzie robi się weekendowe zakupy sporo osób zatrzymywało się i rozmawiało na temat przyszłości Polski.

 

Nie brakło głosów poparcia, była i krytyka, ale czuć było troskę o przyszłość. Jaworznianie bardzo szybko dojrzewają do merytorycznej dyskusji - widać retoryka kłotni i bezsensownych sporów odchodzi coraz bardziej w zapomnienie, a zaczyna przeważać dojrzałość demokratyczna. To cieszy i napawa optymizmem.

W kampanii na rynku wzięli udział między innymi P.T. Paweł Silbert, Tadeusz Kaczmarek, Dariusz Starzycki, Renata Gacek, Andrzej Węglarz, Dawid Domagalski, Wiesław Więckowski, Janusz Papuga, Anna Lichota, i wiele znanych w Jaworznie osób publicznych.

Poniżej relacja filmowa, w kórej wypowiadają się znane w mieście osoby argumentując swoje preferencje wyborcze.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us