Menu

Nowe logo ?ENERIS Surowce? na pojemnikach na odpady w Jaworznie!

  • Autor 

pojemnikenerisNowe logo ?ENERIS Surowce? na pojemnikach na odpady odbierane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania sp.  z o.o. w Jaworznie!


W związku ze zmianą właściciela, już wkrótce na każdym pojemniku na odpady będącym własnością MPO sp. z o.o. z Jaworzna  zmieni się naklejka na pojemnikach. Od 1 lutego 2015 firma działa pod marką ENERIS Surowce (d. Veolia Usługi dla Środowiska).

Czasochłonny proces
Zmiana będzie dotyczyć przeszło 30 tysięcy pojemników na odpady zmieszane oraz segregowane rozmieszczonych na terenie gmin obsługiwanych przez MPO Jaworzno.
?Chcę podkreślić, że zmiana jest spowodowana wyłącznie zmianą większo-ściowego właściciela firmy, co w żaden sposób nie wpłynie na jakość usług, częstotliwość odbioru odpadów oraz harmonogramy. Dołożymy wszelkich starań, aby proces zmiany naklejek oznaczonych logo ENERIS Surowce przebiegał w sposób jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców. Jednocześnie proszę o wyrozumiałość dla naszych pracowników, którzy będą się starać umieścić nowe naklejki trwale i estetycznie? ? powiedział Michał Bogacki, Dyrektor ds. Operacyjnych w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania Sp. z o.o.

ENERIS: nowa i ogólnopolska marka w ochronie środowiska

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us