Menu
...
reklama

Konkurs "Kartka dla mamy" zakończony. Nagrody w niedzielę na rynku

 

kartkadm15Trzy nagrody dla pierwszych trojga dzieci, które dla swoich Mam stworzyły piękne laurki oraz nagrody pocieszenia dla kolejnych kilkorga dzieci rozdamy na zabawowym Dniu Dziecka na jaworznickim rynku, organizowanym przez Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto. Wszystkie dzieci mogą liczyć na wspaniałą zabawę.

Po niezwykkle pasjonującej walce na smsy, trwającej nieco ponad tydzień, 29 maja o godzinie 21.00 wszystko stało się jasne. Najlepiej przez naszych czytelników, a przede wszystkim najbliższych dzieci, została oceniona kartka Marysi Zubel.
Druga w kolejności została oceniona kartka Kingi Chrabąszcz, trzecia Basi Biśty, czwarta Julii Zwolińskiej i piąta Alicji Pilarczyk.
Niewiele spośród 26 wyróżnionych przez jury dzieci mogło liczyć na głosy, ale mamy nadzieję, że ich coroczne święto będzie równie wesołe i szczęśliwe, jak wszystkich dzieci.
Wszystkie dzieci zapraszamy na jaworznicki rynek w niedzielę, na godzinę 13.00.
Rozdanie nagród odbędzie się po godzinie 15 00, nie później jednak niż do 16 00.

Poniżej pięć najpiękniejszych kartek - laurek

 

 


 

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, po raz kolejny portal www.mojejaworzno.pl wraz z partnerem ? Stowarzyszeniem Jaworzno Moje Miasto organizuje konkurs dla dzieci pod tytułem "Kartka dla mamy".

Do dnia 19 maja rodzice, dzieci i ich opiekunowie przynosili kartki do naszego punktu odbioru w symaptycznym miejscu, jakim jest sklep papierniczy "Zaczarowany ołówek" zlokalizowany w Rynku pod numerem 12.

W dniu 20 maja gremium jurorów w skład którego weszli Pani Iwona Brandys - plastyk, historyk sztuki, Pan Sławomir Śląski - grafik i Klementyna Śliz - specjalista d/s marketingu - wybrali 26 najciekawszysh prac dzieci, które to prace będą uczestniczyły w głosowaniu internautów.
W wyborze pod uwagę jurorzy brali kilka aspektów. Główne z nich to pomysłowość, użycie technik, wkład pracy ale i zacięcie artystyczne dziecka, które może rokować na przyszłość w dalszym rozwoju artystycznym.

Niestety w wielu wypadkach pomoc dorosłych była aż nadto widoczna, toteż kartki, mimo, że ładne, nie znalazły sie w finałowej puli. Są za to takie, które mimo, że bardzo skromne, to jednak nie budzą wątpliwości co do samodzielności wykonania. Wszystkie te aspekty stworzyły pulę finałową, którą od dziś poddajemy pod głosowanie za pomocą krótkich wiadomości tekstowych SMS.

Głosowanie jest bardzo proste, jego zasady również. Wysyłając sms o treści podanej w tabeli głosujemy na daną pracę dziecka.
Autor kartki, która zdobędzie najwięcej głosów intenautów zostanie nagrodzony wartościową nagrodą główną. Przewidujmemy również nagrody kolejne, co najmniej do miejsca trzeciego, oraz nagrody pocieszenia.

Nagrody zostaną wręczone dzieciom zaproszonym już dziś przez nas na wspanialy Dzień Dziecka na Jaworznickim Rynku w dniu 31 maja od godziny 13.00

Informację o tym wydarzeniu publikujemy tutaj -  DZIEŃ DZIECKA NA JAWORZNICKIM RYNKU

A poniżej tabela z informacjami o głosowaniu - Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia w przychylności internautów, a dorosłych zapraszamy do zabawy.  

Wybrane prace będą uczestniczyły w głosowaniu czytelników portalu za pomocą krótkich wiadomości tekstowych sms, do dnia 29 maja do godziny 21.00.

 

 


Konkurs będzie miał dwa etapy.

Etap 1
Prace dzieci będą odbierane w Sklepie Zaczarowany Ołówek  - Rynek główny 12  w Jaworznie, do dnia 19 maja 2015 roku - wtorek, w dni powszednie, w godzinach 9.00 do 17.00
Po tym czasie jury złożone z jaworznickich artystów plastyków wybierze do 30 najciekawszych kartek - w zależności od liczby prac, które wpłyną na konkurs.
ETAP 2

Po tym etapie trzy najlepsze zdaniem czytelników prace zostaną nagrodzone, a ich autorzy zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród.
Termin rozdania nagród ? Dzień Dziecka na jaworznickim rynku - organizowany przez Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto.
Kartki mogą mieć rozmiar maksymalnie formatu a-4, technika: rysunek, malunek, wyklejanka. Prace powinny być wykonane techniką płaską ? bez elementów odstających, niestabilnych.
UWAGA ? JURY będzie zwracało uwagę na samodzielność wykonania prac przez dzieci.
Prace dzieci powinny być podpisane na odwrocie z podaniem imienia, nazwiska, klasy i szkoły (przedszkola), do których uczęszcza dziecko, oraz nr kontaktowego telefonu (rodzica, opiekuna).
Zapraszamy wychowawców i nauczycieli plastyki oraz rodziców i rodzeństwo do zachęcenia dzieci do udziału w konkursie.
Fundatorów nagród poznamy w chwili ogłoszenia głosowania. W wypadku hojności fundatorów pula nagród ulegnie zwiększeniu, tym samym wzrosnie liczba nagrodzonych dzieci. 

SPONSORZY

Zapraszamy firmy, organizacje lub osoby fizyczne do fundowania nagród w konkursie.

Kontakt: Redakcja portalu MojeJaworzno.pl -  695 768 279

Partnerzy - sponsorzy konkursu - fundatorzy nagród

Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto
Sklep "Zaczarowany Ołówek"
Sklep Zabawkowy "Merido" FH Janusz Papuga Jaworzno Ul Grunwaldzka





Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us