Menu

Zmień materac na wiosnę z Materace Dla Ciebie w Katowicach!

  • Autor  PROMO

materace0415Nareszcie zawitała wiosna! Otrząsamy się z zimowego marazmu. Teraz jest najlepszy czas na zmiany, wszystko budzi się do życia, więc i w ludziach budzi się optymizm i chęci do działania.
A skoro już myślimy o zmianach to najwyższy czas zainwestować w komfortowy sen! A nic tak nie zapewni nam wygodnego wypoczynku jak dobry materac. I takie właśnie wygodne materace znajdziemy w nowym salonie Materace Dla Ciebie znajdującym się przy ulicy Chorzowskiej 11 w Katowicach.

 

 

Szeroki wybór!

Oferta sklepu z materacami w Katowicach jest duża nie bez powodu. Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i upodobania. Z tego tez względu znajdziemy tu materace o różnej budowie i różnym stopniu twardości. Skąd ta rozpiętość? Musimy pamiętać, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich. Z tego też względu stare powiedzenie, że ?najzdrowiej śpi się na twardym? już dawno przeszło do lamusa. To materac ma się dopasować do nas, a nie my do materaca. Podstawą przy dobieraniu materaca jest waga użytkownika. Bardzo twarde materace (H4) sprawdzą się w przypadku osób ważących powyżej 110 kg, tylko wtedy będą miały one szansę odpowiednio się dopasować. Materace o stopniu H3, czyli twarde dedykowane są do wagi pomiędzy 80 a 110 kg. Najpopularniejszym stopniem twardości jest H2, czyli materace średnio twarde, które zaleca się użytkownikom ważącym między 60 a 80 kg. W ofercie sklepu Materace Dla Ciebie w Katowicach znajdziemy także materace o stopniu twardości H1. Są to materace miękkie, które będą doskonałe dla wszystkich o wadze piórkowej, czyli do 60 kg.

Dobór twardości materaca!

Aby odpowiednio dobrać materac najlepiej jest się na nim położyć. Jeden stopień twardości nie oznacza, że wszystkie materace w tej grupie będą identycznie miękkie, czy twarde. Wynika to z tego, że każdy materiał użyty do produkcji danego materaca zachowuje się inaczej pod wpływem nacisku, np. lateks będzie bardzo sprężysty i elastyczny, pianka poliuretanowa jest nieco sztywniejsza. Inaczej również zachowują się sprężyny typu pocket w stosunku do tradycyjnych sprężyn bonellowych. To wszystko ma ogromny wpływ na nasze indywidualne odczucia.

Materace Dla Ciebie na Śląsku

W salonie Materace Dla Ciebie Katowice możemy się położyć na interesujących nas modelach materacy i sprawdzić na własnej skórze, który spełnia nasze oczekiwania. Doradcy ułatwią nam wybór służąc pomocą. Opowiedzą o właściwościach materacy, doradzą czym się kierować w ich wyborze i odpowiedzą na wszystkie nurtujące nas pytania. Zapraszamy na Chorzowską 11 do Katowic! 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us