Menu

15-lecie Manhattanu Podłęże - Piknik Rodzinny

  • Autor manhattan15lat250519 131 of 139
manhattan15lat250519 68 of 13910 lat Pasażu handlowego i 15 lat Stowarzyszenia Manhattan Podłęże stało się okazją do zorganizowania do pikniku, który odbył się 25 maja w okolicy targowiska, bezpośrednio przy realizowanym w ramach JBO terenu rekreacyjno - rozrywkowego.

Inicjatorami imprezy był zarząd stowarzyszenia z Panem Andrzejem Kościańskim na czele. a zaproszonymi gośćmi byli Wicemarszałek Województwa Śląskiego, Pan Dariusz Starzycki, Prezydent Miasta Jaworzna, Pan Paweł Silbert wraz z zastępcami oaz Przewodniczący Rady Miejskiej, Pan Tadeusz Kaczmarek i rani oraz zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy.

Piknik wpisał się doskonale w okienko pogodowe, jakie nastąpiło po kilku dniach deszczowej aury, toteż nie zabrakło mieszkańców dzielnicy i miasta, którzy skorzystali z przygotowanych atrakcji i poczęstunku.

manhattan15lat250519 45 of 139Wielka niespodzianka był udział i konferansjerka aktora, pana Dariusza Niebudka, który doskonale z humorem poprowadził imprezę, zagrzewając gości do zabawy.

Na scenie wystąpili jaworzniccy wykonawcy: Sargis Davityan z zespołem, zespoły śpiewacze Szczakowianki, Jelenianki oraz grupa Shanta Rei. Tańcem uraczyła grupa młodzieży szkolnej ze szkoły nr 7 z oddziałami integracyjnymi.

Do dyspozycji mieszkańców były stoiska z łakociami, ciepłym poczęstunkiem, kawą, napojami, a gwoździem programu był piękny wielki tort jubileuszowy.

Klienci Manhattanu mogli zdobyć kupony rabatowe i wygrać nagrody w konkursach prowadzonych w trakcie pikniku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z miłego i słonecznego południa, zapraszając do korzystania z oferty przedstawianej przez kupców i przedsiębiorców targowiska - warto wspierać rodzimą miejska inicjatywę. Dobrej jakości produkty przemysłowe, świeże produkty spożywcze na pewno zyskają sobie uznanie wśród mieszkańców miasta.

 

 

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us