Menu

4 Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  • Autor 

 
konkpiospatr19 15 of 56

protokol_konkurs

10 maja odbył się w Klubie Relax w Niedzieliskach, siedzibie orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna eM band, czwarty już Miejski Konkurs Piosenki i pieśni patriotycznej. Organizatorami tego ważnego przedsięwzięcia są Stowarzyszenie Pamięci Armii Krajowej oddział w Jaworznie, eM Band Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna - Klub Relax.

To niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, dbać i w ten sposób o dobra naszej Ojczyzny i tym samym kultury związanej z niepodległością, z walka o wolność i z wyrażaniem przywiązania do własnego kraju, do Ojczyzny.

Konkurs ma już swoją tradycję i stanowi ważny punkt miejskiej działalności kulturalnej, niemniej szkoda, że brakło na widowni osób, które powinny świadczyć swoim przykładem, jak powinno się dbać o wpajanie dzieciom i młodzieży wartości.

O kim mowa - te osoby chyba same wiedzą, że nie sprawdziły się tym razem. Nie dały przykładu.

Za to dyrekcja i pracownicy Klubu Relax doskonale zorganizowali przesłuchania, na  świetnie nagłośnionej i oświetlonej scenie, dbając o klimat i poczęstunek dla uczestników. .

I tak dziś możemy przedstawić w całości protokół jury, natomiast koncert finałowy odbędzie się w tymże Klubie, w następny piątek, 17 maja, o godzinie 17.00 Zapraszamy

 

 

konkpiesnipatr2019a

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us