Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Action i Maxi Zoo już otwarte dla jaworznian

  • Autor actionzoo280319 17Kilka minut przed godziną 9.00 otwarto drzwi do dwóch nowych wielkopowierzchniowych sklepów zlokalizowanych w bezpośredniej bliskości Galerii Galena. Jeden z nich anonsowaliśmy dzień wcześniej, a o drugim pisaliśmy również w tym tygodniu, kiedy to prezentowaliśmy zdjęcia otoczenia kompleksu sklepów.

Action to sieciówka, oferująca niespotykaną liczbę produktów przydatnych w gospodarstwie domowym i wokół domu. Znajdziemy tu towary potrzebne do upiększenia naszego mieszkania i otoczenia, jak i proste narzędzia.

Jest stoisko z akcesoriami samochodowymi, rowerowymi, kuchennymi, czy też piśmienniczymi. Zapytaliśmy Pana Rafała, jednego z pracowników, o to, jakie ceny oferuje sklep. Z dumą powiedział, ze ceny sa naprawdę bardzo konkurencyjne, a asortyment bogaty - każdy znajdzie coś dla siebie.

Sklep ma około 1000 metrów kwadratowych powierzchni sprzedażowej, a więc komfort zakupów jest wysoki, pozwala na nieskrępowane przemieszczanie się alejkami.

actionzoo280319 48Drugi sklep to Maxi Zoo, czyli sklep dla zwierząt, bez zwierząt, jak mówią pracownicy. Wszystko, co tyczy się naszych domowych pupili można nabyć tutaj. Wszelkiego rodzaju karmy dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, po legowiska, przyrządy do pielęgnacji, prowadzenia, oraz zabawy z naszymi domowymi braćmi mniejszymi.
Ten sklep ma około 500 metrów kwadratowych.

W obu sklepach znalazło zatrudnienie około 20 jaworznian

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych zaraz po otwarciu, a po południu na zakupy!

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us