Menu

15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących Jaworzno 2019

  • Autor kabaret skeczow meczacych jaworzno 32
Piękni piętnastoletni - czyli kabaret skeczów męczących obchodzący 15 rocznicę "urodzin" w wyobrażeniach piękniejszej części publiczności. Czy wyobrażenia pokryły się z rzeczywistością?

kabaret skeczow meczacych jaworzno 9To trudno stwierdzić ponieważ artyści nie szczędzą sobie dość obscenicznych komplementów, oczywiście z odpowiednim wyczuciem, co wolno, a czego na scenie nie wypada powiedzieć, niemniej, brawa i piski dziewczyn z pewnością nie były przyćmione faktem, ze jedne z nich pochodzi z bardzo, ale to bardzo małej miejscowości, co podobno czasem czuć. takie podejście do siebie występujących gwarantuje odbiór ich przez widzów, jako bardzo autentyczne postacie, które przede wszystkim potrafią się z siebie śmiać.

W związku z tym i siedzący na widowni, śmieją się z siebie, chyba czasem nawet o tym nie wiedząc tak do końca. Tu warto przypomnieć gogolowskie "Z czego się śmiejecie? z siebie samych się śmiejecie! ".

kabaret skeczow meczacych jaworzno 12Kilka długich skeczów, zawierało w sobie ogromny ładunek energii, która przeszła ze sceny na jaworznian szczelnie wypełniających salę. Raczej nie było powodów do przypuszczeń, że Jaworzno to mała, mieścina, bo czuć tego nie było, chyba, że dać wiarę kabaretowi, który od jednego z widzów pożyczył marynarkę i coś tam wyniuchał.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z występu, chociaż oczywiście to nawet nie namiastka tego, co działo się na scenie, ale obrazek, może przypomnieć gest, gag, dowcip i zatrzymać wspomnienia wieczoru z Kanaretem Skeczów Męczących.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us