Menu

Hard Times na dobre, złe.... każde czasy...

  • Autor 

hard times 013 CustomKoncert Hard Times w Jazz Clubie Muzeum był kolejnym, cieszącym wytrawnych słuchaczy wydarzeniem, pełnym bluesowego zacięcia. Poprzedni, wrześniowy koncert był świetny, ale to co muzycy robili na scenie w tym roku, przeszło najśmielsze oczekiwania publiki.

Klimat wciąż zmienny, nadal melancholijne momenty przeplatały się z szalonymi, skocznymi rytmami country i porządnymi, bluesowymi brzmieniami. Podczas koncertu było wiele okazji do podziwiania nie tylko świetnej gry na instrumentach, ale i zasłuchania się w uzależniającym głosie wokalisty, któremu raz za czas towarzyszyły męskie chórki towarzyszy gry.Na słowa uznania zasługują gitarowe umiejętności członków zespołu. Gra na najwyższym poziomie zadziwiła chyba wszystkich zgromadzonych w Jazz Clubie. Fenomenalny warsztat gitarzystów jest marzeniem na pewno niejednego fana gry na tym instrumencie. W trakcie koncertu muzycy używali nie tylko gitar, ale i banjo i ukulele.
hard times 014 CustomDodać trzeba, że gdyby nie doskonałe nagłośnienie, to nawet najlepszy muzyk nie byłby w stanie przebić się przez barowy jazgot. Michał Łyp odpowiedzialny za nagłośnienie sprawił, że  każdy akord był znakomicie słyszalny w każdym zakątku sali.
Trio Łukasza Wiśniewskiego, Piotra Grząślewicza i Marcina Hilarowicza  powinno być regularnym gościem w Jaworznie. Jak widać, ich koncerty przyciągają sporą grupę miłośników dobrego grania.

Film pochodzi z poprzedniego kobncertu Hard Times w Jazz Clubie.

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us