Menu

Archetti Co słychać?

  • Autor 

archetticoslychac1Archetti Co słychać? - to tytuł foldera, który od stycznia będzie ukazywał się w przestrzeni miejskiej. Jego zawartość będzie obejmowała wydarzenia i zapowiedzi wydarzeń odbywających się w siedzibie i z udziałem Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna Archetti oraz w Centrum Kultury w Jeleniu. Koncerty, spotkania, spektakle, zajęcia i warsztaty czyli wszystko, co oferuje jednostka będzie dostępne w tej nowej formie w wersji papierowej.

W czasach kiedy wydaje się, że media społecznościowe zdobyły świat, jednak większość społeczeństwa nie jest w tych mediach zarejestrowana i korzysta z tradycyjnych, czy to papierowych, czy też elektronicznych, ale bardziej uporządkowanych i wolnych od pobieżności i zdawkowości stron statycznych, w których jest miejsce i na felieton, i na spokojną obszerniejszą relację, informację, do której można w każdej chwili wrócić, czy zatrzymać się i zastanowić.

Folder będzie ukazywać się początkiem trzeciej dekady każdego miesiąca w formacie PDF i będzie dostępny na stronach instytucji i w naszym portalu.

Zapraszamy do pobrania foldera nr 1 - wystarczy kliknąć ARCHETTI CO SŁYCHAĆ - 1

 

Zapraszamy do pobrania foldera nr 2 - wystarczy kliknąć ARCHETTI CO SŁYCHAĆ - 2

 

 

 

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us