Menu

Jak wybierać odzież dla niemowlaka?

  • Autor 
ubrankaniepmowlakowChcesz kupić odzież dla niemowlęcia, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasz mini przewodnik zakupowy ułatwi Ci zakup ubrań dziecięcych. Oto krótki przegląd tego, co musisz wiedzieć, od znalezienia odpowiedniego rozmiaru do wybrania elementów, które naprawdę są podstawowymi ubraniami.

Odzież niemowlęca – bez tajemnic!

Zastanawiasz się, ile śpiworów, kapeluszy, swetrów, skarpet i śliników kupić dla swojego maleństwa? Ten przewodnik zawiera szybkie wskazówki dotyczące zakupów w sklepach internetowych takich jak https://manwoman.co/pl/, które możesz szybko przeglądać. Zawarliśmy także kilka krótkich wskazówek dotyczących ubierania dziecka.

Bez względu na wiek malucha, pierwszą zasadą ubrań dziecięcych jest to, że zwykle potrzeba ich więcej niż myślisz. Od różnego rodzaju artykułów spożywczych i po farby i kredki, gdy dzieci stają się nieco starsze - zawsze jest coś, co czeka, aby ubrudzić Twoje maleństwo.

Więc na co powinieneś zwrócić uwagę, gdy chcesz je ubrać? Komfort, wygoda i jeszcze raz komfort. Wybierz naturalne, oddychające tkaniny, aby uniknąć podrażnień i wypierz nowe ubrania przed pierwszym zużyciem, aby były jeszcze bardziej miękkie dla skóry. Zwróć uwagę również na to, by była to odzież niemowlęca łatwa w pielęgnacji.

Warstwowanie jest sekretem ubierania dzieci!

Możesz je ogrzać i upewnić się, że nie przegrzewają się w ciepłych pomieszczeniach, po prostu zdejmując bądź ubierając warstwę. Niemowlęta nie mogą jeszcze samodzielnie regulować swojej temperatury, ale wkrótce nauczysz się czytać ich sygnały:

  • będą płakać i wiercić się, jeśli będzie im zbyt ciepło

  • będą mieć chłodne palce u rąk i nóg, jeśli będzie im zbyt zimno.

Zasadą jest, że niemowlęta potrzebują jeszcze tylko jednej warstwy więcej niż dorośli. Naturalne, oddychające tkaniny, takie jak bawełna, są najlepsze dla noworodków, ponieważ ich skóra jest bardzo wrażliwa. Poza tym pamiętaj, że niemowlęta potrzebują bardzo dużo spokojnego snu, dlatego ich ubrania przede wszystkim muszą być naprawdę bardzo wygodne.

urankaniemowlakow1

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us