Menu

Jaworznianie na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach.

  • Autor 


konwencjapis121018 63Mocna grupa jaworznian pojawiła się na wyborczej konwencji Prawa i Sprawiedliwości dla województwa śląskiego w Centrum Kongresowym w Katowicach.

Znaną z telewizji atmosferę przedwyborczego okresu, w kręgu najwyższych władz partii można było poczuć osobiście, wysłuchać przemówień oraz spotkać się z Premierem Rządu Rzeczypospolitej, Panem Mateuszem Morawieckim z Prezesem Prawa i Sprawiedliwości Panem, Jarosławem Kaczyńskim oraz z parlamentarzystami i posłami do Parlamentu Europejskiego.


konwencjapis121018 1 3
W ponadgodzinnej konwencji był czas na przemówienie prezesa PIS, który z wielką wiarą w zwycięstwo swojego ugrupowania zakreślał możliwości wprowadzania dobrych zmian w kolejnych składnikach naszego życia społecznego, poliycznego i gospodarczego, szczególnie nadziei eupatrując w rozwoju Śląska i jego wartościach stanowiących o sile polskiego przemysłu i myśli ineligenckiej.

konwencjapis121018 96Z wielką troską o kraj, o wszelkie aspekty jego funkcjonowania, mówił Pan Mateusz Morawiecki, Premier RP
Zaproszonym członkom i sympatykom PiS przedstwiono kandydatów tej parti ina prezydentów mast w regionie, oraz kandydatów do sejmiku województwa ślaskiego, tak zwane "jedynki" na listach wyborczych.

 

Wśród jaworznian obok Posła na Sejm RP, Pana Dariusza Starzyckiego i radnej Sejmiku Śląskiego, pani Marii Materli  znaleźli się w licznej grupie  kandydaci na radnych w naszym mieście

Całość zakończyła się wspólnymi rozmowami, z włądzmi państwowymi i partyjnymi oraz oczywiście robieniem pamiątkowych zdjęć, z których część prezentujemy naszym czytelnikom.
UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do domowego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ!

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us