Menu

Dzień Edukacji Narodowej

  • Autor 

dzienedukacji18Dzień Edukacji Narodowej jak co roku był okazją do wyróżnienia nauczycieli, którzy swoją pracą potwierdzają wyjątkowość zawodu i swojego powołania.

Nauczycielem nie jest się tylko dlatego, że się ma takie wykształcenie.

Misja człowieka, który ma przygotować do życia dzieci, czy młodzież jest misją szczególną, niezależnie na jakim etapie kształcenia się uczeń znajduje.

Bo uczeń zawsze traktuje swojego wykładowce i wychowawcę jak pewien autorytet. Mówimy oczywiście o uczniu, który nauczyć się chce.A więc jeśli nauczyciel popełni jakiś błąd, włącznie z błędem wychowawczym, będzie to rzutowało na całe życie podopiecznego.

dzienedukacji2018 9Ponad czterdziestu nauczycieli otrzymało nagrody Prezydenta Miasta. Dodatkowo jaworzniccy nauczyciele zostali docenieni Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej, Medalami Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty.

Gratulacje podczas uroczystości składali m.in. Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna jego zastępcy Tadeusz Kaczmarek i Monika Bryl, Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele organizacji nauczycielskich i związkowych.UWAGA! Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również
społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us