Menu
reklama

Jesienny Festiwal Kobiecości

  • Autor 

 

festkobiet1018 30"Jesienny Festiwal Kobiecości?, odbył się 5 października br. w jaworznickiej Bibliotece. Wydarzenie miało na celu promocję zdrowego stylu życia oraz wskazanie możliwości radzenia sobie z codziennymi kryzysami.

Z wielkimi nadziejami co do otrzymania odpowiedzi na pytania dotyczące tego, jak ma wyglądać codzienność współczesnej kobiety, czy to Pani domu, czy kobiety biznesu, przybyły  młode osoby, pełne energii, ale i oczekiwań co do nabycia jej jeszcze więcej.


Festiwal miał za zadanie inspirować kobiety do szeroko pojętej profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego, a także ochrony w sytuacjach zagrożenia. Pierwszy dzień festiwalu to ogólnodostępne wykłady, które przeprowadzone zostały w Bibliotece Głównej.

 

festkobiet1018 16Wykłady prowadzili Magdalena Dziedziak-Wawro, Anna Dudek-Smaka, Natalia Bąk, Witold Rogalski, Monika Śliwińska

Do udziału w wydarzeniu zaprosił Pan Paweł Silbert - Prezydent Miasta Jaworzna oraz organizatorzy: Maria Materla - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Jaworzna d/s Osób Niepełnosprawnych, MOPS, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Wydział Zdrowia UM, Centrum Żywienia i Motywacji Vitalismed, Monika Szlósarczyk - Malowana Lala, Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii SELF.
Diw intensywne godziny wykładów, rozmów ze specjalistami były bardzo owocne, bo pozwoliły paniom odnaleźć nowe inspiracje do działania w wielu różnych dziedzinach życia.
UWAGA! Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również
społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us