Menu
reklama

Maria MaterlaSmolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750Wiesław Więckowski Mariusz BurczyTeresa Kondoszek

reklama

Grająca szafa, czyli przeboje sprzed pół wieku dla seniorów

tydzseniora dz4 10Pełna sala podczas koncertu przebojów z lat 60, 70, pod tytułem "Grająca szafa",  sala pełna osób, które w tamtych latach przeżywały swoją młodość, do tej muzyki się bawili i ta muzyka ukształtowała ich osobowość, często podejście do życia i często była odskocznią od nieciekawej rzeczywistości w kraju.
Dziś wspomnienia przywołują te piękniejsze chwile, bo przecież z dzieciństwa, młodości staramy się pamiętać rzeczy miłe. Rzeczy gorsze nasz umysł stara się odrzucić, bo żyjemy po to, aby było pięknie.
A na scenie młodzi ludzie, ubrani tak, ja wtedy się ubierało, dali po prostu czadu przypominając piosenki trudne do znalezienia w dzisiejszych audycjach radiowych.


Tytuły mówią same za siebie
Autostop, O mnie się nie martw, Nic nie może wiecznie trwać, Ale za to niedziela, Dni, których nie znamy, Autostop, i znamienne Dwudziestolatki z przebojów polskich, ale były również utwory z anglojęzycznej strefy językowej: Wake me up, Before You go go, I'm so Excited, Hands Up, czy I will Survive.
Niemal dwadzieścia utworów zdecydowanie wprowadziło radosny nastrój wśród naszych seniorów, którzy wielkimi brawami pożegnali artystów.
UWAGA! Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również
społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us