Menu

Grająca szafa, czyli przeboje sprzed pół wieku dla seniorów

  • Autor 

tydzseniora dz4 10Pełna sala podczas koncertu przebojów z lat 60, 70, pod tytułem "Grająca szafa",  sala pełna osób, które w tamtych latach przeżywały swoją młodość, do tej muzyki się bawili i ta muzyka ukształtowała ich osobowość, często podejście do życia i często była odskocznią od nieciekawej rzeczywistości w kraju.
Dziś wspomnienia przywołują te piękniejsze chwile, bo przecież z dzieciństwa, młodości staramy się pamiętać rzeczy miłe. Rzeczy gorsze nasz umysł stara się odrzucić, bo żyjemy po to, aby było pięknie.
A na scenie młodzi ludzie, ubrani tak, ja wtedy się ubierało, dali po prostu czadu przypominając piosenki trudne do znalezienia w dzisiejszych audycjach radiowych.


Tytuły mówią same za siebie
Autostop, O mnie się nie martw, Nic nie może wiecznie trwać, Ale za to niedziela, Dni, których nie znamy, Autostop, i znamienne Dwudziestolatki z przebojów polskich, ale były również utwory z anglojęzycznej strefy językowej: Wake me up, Before You go go, I'm so Excited, Hands Up, czy I will Survive.
Niemal dwadzieścia utworów zdecydowanie wprowadziło radosny nastrój wśród naszych seniorów, którzy wielkimi brawami pożegnali artystów.
UWAGA! Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również
społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us