Menu

Electric Shepard w Jazz Clubie Muzeum

  • Autor 

jazzurodzinyniedziela 48Urodziny Jazz Clubu Muzeum w Jaworznie jeszcze dziś dźwięczą wielu osobom w świadomości po niedzielnym koncercie jaki zaserwował Klubowiczom Zespół Electric Shepard.

To kolejny skład złożony z wybitnych muzyków polskiej sceny jazzowej, którzy to muzycy wspólnie graja w wielu zespołach. tak się składa, że w Jaworznie najbardziej znanym i najczęściej tu bywającym jest Bernard Maseli, który chyba tu po prostu bardzo lubi bywać i grać.


A goście jazz Clubu uwielbiają jego samego, jego muzykę instrumenty i pałeczki, którymi czaruje bawiąc się dźwiękami.
Z Bernardem tym razem wystąpili Marek Stryszowski - wokal, saksofon, Krzysztof Ścierański - gitara Basowa, Artur malik - perkusja i gościnnie Marek Raduli - gitara.
Taki skład roznosi budynek muzeum, sprawia, że wnętrze nie tylko Jazz Clubu, ale całej oazy jaworznickiej historii, będąc tejże muzycznej historii świadkiem i słuchaczem, zamienia się w zupełnie inny świat, w którym można odpłynąć na długo gdzieś wysoko nad ziemię i długo z takiej podróży nie wrócić.

Dziś mamy dla czytelników zdjęcia z tego niesamowitego wieczoru, a wraz z nimi życzenia zarówno dla samego Jazz Clubu, aby trwał, dla jego gości, aby tłumnie się tu zjawiali i dla muzyków, aby zawsze znajdowali to dobre miejsce dla swoich muzycznych wizji.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us