Menu

Klub fotograficzny eksploruje Tarkę, czyli... "Nasi tu byli"

  • Autor 

 

tarka11018 13Pierwszy miesiąc funkcjonowania w naszym centrum kultury, klubu fotograficznego minął.
To na razie tylko cztery spotkania ale spotkania owocne, dające sporo podstaw do poprawy własnego spojrzenia na rzeczywistość, do wyeliminowania niektórych błędów, czy do zastosowania pewnych żelaznych zasad fotografowania.
Na spotkaniach przerabialiśmy nieco teorii, czyli zasady działania aparatu, pojęcia związane z optyką i światłem, od których to zależna jest w całości sztuka fotografowania,1 października przyszedł czas na zmierzenie się z praktyką.

Co wyjdzie ze zdjęć pieczołowicie kadrowanych i przemyślanych przez niemal dwie godziny na terenie byłego ośrodka wypoczynkowego na Tarce? Zobaczymy.
tarka11018 9
Tematy teoretyczne będą bardzo często wracać, dlatego też osoby, które dotąd nie pojawiły się na spotkaniach, nie tracą nic - zapraszamy zarówno tych, którzy chcą poznać podstawy fotografowania, jak i tych, którzy chcą wymieniać się doświadczeniami, zasięgnąć porady, opinii.
Czekamy na osoby niezwiązane zawodowo z fotografią, bowiem taka jest idea naszych spotkań. Trzeba tylko mieć swój aparat fotograficzny i w domu komputer do obróbki zdjęć
 
Uczestnictwo w naszych zajęciach będzie na pewno ciekawe, tym bardziej, że planujemy często chwalić się naszymi osiągnięciami na wystawach przede wszystkim w Centrum Kultury Archetti, ale i w innych miejscach na terenie miasta.

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us