Menu

Jazz Club Muzeum - ma już 5 lat! Urodzin wieczór sobotni

  • Autor 

jazz5urodziny0918 122Jazz Club Muzeum jest z nami już 5 lat pod wodzą niezwykłego człowieka, jakim jest Zbyszek. Zbyszek wprowadził nowa jakość do Jaworzna.

Muzyka grana w Jazz Clubie jest muzyką wartą poświęcenia za każdym razem, dwóch, czasem trzech, a czasem i więcej godzin z weekendowych wieczorów.

Plejada gwiazd, jakie tu wystąp[iły jest godna podziwu i choć nie wymienimy wszystkich to na pewno kilka trzeba wspomnieć.



jazz5urodziny0918 54Grali tutaj tacy wielcy jak Janek Samołyk, Kraków Street Band, Hard Times, Walk Away, Jacek Dewódzki, Mabaso, Sagittarius, Old Metropolitan Band, Wojtek Justyna Tree, Makar, Tristan, Aeroblus, Sold My Soul i wielu innych, włącznie z artystami jaworznickimi, młodymi zespołami rockowymi i uznanymi kapelami różnego formatu.

Tym razem urodziny świętowano przez cały weekend, a koncerty odbywały się w sobotę i w niedzielę.

Cztery pozycje obejmowały program sobotniego wieczoru.

jazz5urodziny0918 52A wystąpiły jaworznickie formacje All Life od Shame, Mandat i duet gitarowo - skrzypcowy: Dominik Wojciechowski i Sebastian Smoleń.

Ale nie mogło obyć się bez wejść samego szefa, który jak zwykle dla swoich wiernych gości przygotował niespodzianki.

Wręczył statuetki, zaprosił na poczęstunek i sam zaśpiewał niezwykły song, ujmując w słowach wszystkich wartych uwiecznienia w historii tego miejsca.



jazz5urodziny0918 17Odbyła się prezentacja gitary, którą Zbyszek dostał jako prezent w jedne z urodzin, na której już powoli zaczyna brakować miejsca na podpisy gwiazd występujących tutaj.

Na koniec wieczoru. a właściwie już nocą. pobawiono się w Jam Session z udziałem chętnych muzyków. Mamy zdjęcia z pierwszego wieczoru.

Przyjaciele, goście klubu, usatysfakcjonowani muzyką i atmosferą tego wieczoru pojawili sie już na drugi dzień na specjalnym koncercie. Ale o tym niebawem.
UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us