Menu
...
reklama

Wybory samorządowe w Jaworznie. Partie ujawniają kandydatów

 

kandydaci2018Kandydaci na radnych dwóch ugrupowań znani.
Po gorącym okresie zbierania podpisów poparcia na listach ugrupowań, nastąpił czas rejestracji list kandydatów na radnych.

Wielki sukces ogłosiła partia Prawo i Sprawiedliwość, która zebrała niemal 5 tysięcy podpisów, dystansując innych o "pięć długości".

To zapewne jest sporym dowodem poparcia partii, która obecnie rządzi w kraju, legitymując się wielkimi sukcesami w zasadzie wszystkich dziedzinach kierowania państwem.


Kto będzie kandydował tym razem z Prawa i Sprawiedliwości? Podajemy tę informację jako pierwsi!

Okręg 1:
Anna Lichota, Dawid Domagalski, Janusz Papuga, Zofia Orzechowska, Marek Migas, Lucyna Pluta, Grzegorz Wyrobiec, Stanisław Kaptur, Łukasz Zaroda, Klementyna Śliz

Okręg 2:
Monika Bryl, Maciej Stanek, Jacek Kielski, Elżbieta Chłopek, Teresa Kondoszek, Marta Figura, Wojciech Błachnio

Okręg 3:
Janusz Smoliło, Ryszard Maciejowski, Barnadeta Palka, Rafał Bebak, Ewa Dziekońska, Joanna Szymiec-Ciołczyk, Agnieszka Lesiak

Okręg 4:
Wiesław Więckowski, Nikodem Motyka, Jarosław Nelec, Renata Flak, Paweł Moroń, Barbara Jasińska, Joanna Jałowiecka

Listy zarejestrowało również Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto

Okręg 1:
Paweł Silbert, Ewa Zuber, Sebastian Pycia, Ryszard Szynowski, Dariusz Chrapek, Joanna Błachut, Remigiusz Szewczyk, Krystyna Janicka, Grzegorz Radko, Milena Koper

Okręg 2:
Jolanta Smoliło-Żabińska, Andrzej Węglarz, Jadwiga Grzybek, Janusz Zaleski, Patrycja Włodarczyk, Bogumiła Wacławek, Jacek Sowa

Okręg 3:
Tadeusz Kaczmarek, Mariusz Burczy, Mirosław Pieczara, Barbara Chełmecka, Małgorzata Musiał, Maria Królikowska, Aleksander Duklliński

Okręg 4:
Mariusz Kowalski, Marzena Czarny, Oskar Kaczmarczyk, Dawid Bąba, Ewa Szpak, Małgorzata Piszczek, Bartłomiej Bogunia

Dodatkowo należy zanotować fakt podpisania kolejnego wyborczego porozumienia o współpracy wyżej wymienionych ugrupowań z NSZZ Solidarność Miasta Jaworzna.

Ponadto do wyborów pójdą dwa kolejne ugrupowania

 

Koalicja Obywatelska

Okręg 1:
Barbara Sikora, Renata Chmielewska, Ewa Głąbik, Piotr Bień, Grażyna Bogacz-Sokół, Grzegorz Przybyłka, Paweł Proksa, Krystyna Łaźnia, Katarzyna Jachimczyk, Mieczysław Długosz

Okręg 2:
Maciej Bochenek, Renata Szczepanik, Tomasz Sędor, Sebastian Ciągwa, Maria Żalińska, Anna Grelowska, Łukasz Jamrozik

Okręg 3:
Grzegorz Piętak, Janusz Ciołczyk, Małgorzata Jarzynka-Stadler, Sylwia Sural, Agnieszka Dubiel, Jadwiga Podralska, Jerzy Nieużyła

Okręg 4:
Dorota Guja, Bogusław Śmigielski, Barbara Ziętek, Piotr Szczudło, Zbigniew Gierek, Teresa Miś, Piotr Dygoń

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg 1:
Krzysztof Stercel, Helena Cekiera, Janusz Bryła, Miłosz Hamik, Daniel grabski, Krystyna Szpond, Ryszard Knap, Dorota Sternalska

Okręg 2:
Kinga Czerwiec, Paweł Kaczmarczyk, Sylwiusz Bogusz, Tomasz Dubiel, Genowefa Szynal, Małgorzata Dudka, Katarzyna Szynalik

Okręg 3:
Wacław Chudzikiewicz, Marek Zaborowski, Adrian Majewski, Katarzyna Morcinek, Barbara Talowska-Ciołczyk, Aneta Baranowska-Budak, Beata Fudała

Okręg 4:
Stefan Łatak, Elżbieta Bolek, Anna Kozak-Masłowska, Leszek Engelbert Chrustek, Jerzy Janas, Ewelina Miłko, Jarosław Górski.

 



 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us