Menu

Spotkanie informacyjne - Możliwości pozyskania wsparcia dla przedsiębiorstw w ramach RPO...

  • Autor  ARL

arl0214?Możliwości pozyskania wsparcia dla przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020?.

Agencja Rozwoju Lokalnego Spółka Akcyjna we współpracy ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców, którego celem jest przedstawienie możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych i średnich oraz dużych firm w ramach działań RPO WSL 2014 - 2020, za wdrażanie których odpowiada Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.

 

W ramach spotkania zostanie zaprezentowana oferta RPO WSL 2014 ? 2020 oparta o zapisy zatwierdzonych dokumentów i wytycznych, w tym Projektu Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych przyjętego przez Zarząd Województwa Śląskiego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2015r. o godz. 10.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie, u. Grunwaldzka 275.
Prosimy o telefoniczne zgłoszenie zamiaru udziału w spotkaniu pod nr telefonu 32 614 21 00. Zgłoszenie może być zrobione również drogą mailową na adres: sekretariat@arl-jaworzno.com.pl .
Z uwagi na pojemność sali liczba miejsc jest ograniczona.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us