Menu
reklama

Maria MaterlaSmolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750

 

Andrzej Węglarz

 

 

andrzej weglarz 960Jaworzno 6 września 2018 r.

Szanowni Państwo!

Chciałbym opowiedzieć Wam dlaczego zdecydowałem się kandydować na radnego Rady Miejskiej w Jaworznie.

 

Nasze miasto ma się czym poszczycić, a efekty jego dynamicznego rozwoju widać na każdym kroku. W dalszym ciągu pozostaje jednak wiele do zrobienia i trzeba systematycznie i planowo rozwiązywać kolejne problemy.

Pracuję dla naszego miasta od wielu lat. Przez osiem i pół roku pełniłem funkcje Prezydenta Jaworzna. Radnym Rady Miejskiej w Jaworznie jestem już ponad 24 lata. W tym czasie pełniłem obowiązki między innymi przewodniczącego Komisji Rewizyjnej oraz szefa Komisji Budżetu i Finansów. Jestem radnym skutecznym w swym działaniu i bardzo wiele spraw udało mi się przez te lata zrobić na rzecz moich wyborców.

Wystarczy przejść się ulicami mojej rodzinnej dzielnicy, Starej Huty, aby zobaczyć jak wiele pozytywnych zmian dokonało się tam w ciągu ostatnich czterech lat.
Mieszkańcy Pszczelnika i Azotu to wyborcy z którymi znamy się już od wielu lat. Mam nadzieję, że i oni dostrzegają w swoim otoczeniu pozytywne efekty działań moich oraz całego klubu JMM.

W tym roku po raz pierwszy od wielu lat walczę o głosy mieszkańców Podłęża, OTK, Os. Górniczego i Leopoldu. Chciałbym Was zapewnić, że tak samo jak pracowałem i pracuję na rzecz Starej Huty, tak w tej kadencji będę pracować na rzecz Waszych dzielnic. Kolejny już raz proszę Państwa abyście mi zaufali i oddali na mnie głos w wyborach 21 października.

Moje nazwisko znajdą Państwo na pozycji nr 2 listy wyborczej KW Jaworzno Moje Miasto.

Z wyrazami szacunku

Andrzej Węglarz

 Sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Jaworzno Moje Miasto

andrzej weglarz 2018

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us