Menu
reklama

TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny

  • Autor 


tata2Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN kolejny rok z rzędu organizuje kampanię pod hasłem ?TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny?. Akcja została zainicjowana w 2010 roku i celowo jest organizowana w czerwcu, ponieważ w tym miesiącu obchodzony jest Dzień Ojca.

- Zgodnie z coroczną tradycją poprosiliśmy polskie ośrodki leczenia niepłodności o przygotowanie na ten miesiąc specjalnej puli darmowych badań nasienia dla wszystkich przyszłych tatusiów. W tym roku mamy ich aż 900, a będzie można je wykonać w 34 punktach w Polsce ? mówi Marta Górna ze Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian".

Do akcji włączyła się białostocka i olsztyńska klinika leczenia niepłodności Artemida.

- Od lat kibicujemy działaniom jakie prowadzi stowarzyszenie ?Nasz Bocian? i cieszymy się, że w tym roku zarówno nasza olsztyńska jak i białostocka placówka mogły się czynnie włączyć w tak cenną kampanię. Wszak ponad 20 procent par w Polsce i na świecie boryka się z niepłodnością. U połowy z nich problem leży po stronie mężczyzn. ? mówi dr n. med. Jan Domitrz, specjalista położnictwa, ginekologii i endokrynologii z Centrum Medycznego Artemida. - Na podstawie badania płodności u mężczyzn oznacza się ruchliwość, morfologię i koncentrację plemników.

Białostocka klinika w ramach kampanii ?TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny? oferuje 15 bezpłatnych badań nasienia (od 17 czerwca dziennie zostanie wykonane jedno darmowe badanie).

- Aby umówić się na badanie w Białymstoku wystarczy zadzwonić i recepcjonistce powiedzieć hasło ?TATA? - dodaje specjalista z Artemidy.

W białostockiej placówce pacjenci mogą umawiać się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 13.00 dzwoniąc pod nr tel. 690575686.

W Olsztynie akcja trwa od początku czerwca. Klinika oferuje wykonanie 30 manualnych badań nasienia. Pacjenci są umawiani w godzinach 11.00 -14.00. Dziennie zostanie przebadanych 2 ? 3 mężczyzn. Wystarczy zadzwonić: (89) 532 61 24, (89) 513 86 40.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us