Menu
...
reklama

Kwiaty na łąkach i bezdrożach

kwiatkipolne 27Widzimy spektakularne elementy naszego krajobrazu, widzimy i do znudzenia fotografujemy to, co już milion razy zostało sfotografowane.

Często nie zatrzymujemy się przy tym, co mijamy na co dzień. A to też przecież nasze Jaworzno.

Przydrożne kwiaty to koloryt naszych spacerów, wycieczek rowerowych, wpisując się w krajobraz przez całą wiosnę, lato, a i jesienią przekwitając, i wydając nasiona są wdzięcznym obiektem do podziwiania i fotografowania.


Wystarczy chwila i już mamy w swoim aparacie zapisane bezdroża, łąki, przydroża i polanki i to, co je zdobi, wcale nie wyglądając na chwasty, za jakie właściciele ogródków czy działek je mają.

Tu, na polach można je podziwiać bez obawy o ich niechlubną sławę, że niby zarastają grządki i nie pozwalają kwitnąć roślinom uznanym za ozdobne, czy pożyteczne.
Oto kilka takich przydrożnych widoków. Zachęcamy do bliższego przyglądnięcia się tym elementom naszego krajobrazu, które z reguły mijamy bez zwrócenia uwago na jego piękno.

 

Skomentuj

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz. Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
Nie będą publikowane:
- Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp.
- Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji.
- Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań
Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us