Menu

35 lat zespołu śpiewaczego "Jaworznianki"

  • Autor 

jaworznianki35lat 2735 lecie Jaworznianek - jak ten czas leci - mówiły Pani i Panowie (!) Jaworznianki na jubileuszu istnienia zespołu śpiewaczego w Klubie Relax.

Na stole pod sceną przygotowano kroniki,. mówiące o wydarzeniach z życia grupy, a wśród nich księga otwarta na wydarzeniu sprzed 10 lat, czyli na wpisie z 25 lecia.

To nie tak dawno, a przecież tyle się podczas tych 10 lat wydarzyło. Jedni odeszli, inni przybyli, zasilając szeregi śpiewających na ludowo. Pojawili się Panowie, którzy zaakceptowali fakt, że zespół nazywa się "Jaworznianki" mimo obecności płci męskiej wśród Pań.

jaworznianki35lat 54Uroczystość zaszczycił Zastępca Prezydenta, Pan Tadeusz Kaczmarek, który dzieląc się wrażeniami z krótkiego występu na początku spotkania, odczytał serdeczne życzenia do Prezydenta, Pana Pawła Silberta.

Wyraził przekonanie, że wszystkie Panie w dobrym zdrowiu spotkają się na kolejnych okrągłych, i nie tylko, rocznicach, oraz że do popularyzacji kultury ludowej będą garnąć się młode pokolenia, aby wszystko to, co "zatrzymały w kadrze" dokonania Pań, w dalszym ciągu cieszyło się popularnością wśród jaworznian. Dołączamy się do życzeń i gratulacji.

UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .


Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us