Menu

III Koncert Charytatywny na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie - wielka rzecz!

  • Autor 

konccharytat0518 226Po raz trzeci koncert dla Domu Dziecka Zorganizowany przez Stowarzyszenie "Jaworzno to My", odbył się niedługo przed wakacjami, A to dlatego, że to najwyższy czas, aby przygotować się do okresu ferii.

Niestety nie wszyscy mają własne środki, aby spożytkować je na letni odpoczynek, a na pewno nie jest w z tym łatwo mieszkańcom - wychowankom Domów dziecka, które z pewnością nie posiadają szczególnie wielkich budżetów.


O tym wie Stowarzyszenie "Jaworzno To My", które wpadło na pomysł, aby zebrać środki, mogące sfinansować wakacje dla dzieci.


konccharytat0518 180Kwoty, jakie udaje się zebrać dzięki licznym sponsorom, są duże, a ubiegłoroczny wynik, ponad 22 tysiące złotych robi naprawdę duże wrażenie.

Podobnie będzie zapewne i tym razem, bo środki zebrane jeszcze przed samym koncertem osiągnęły wartość ponad 21 tysięcy złotych.

Moc jest w młodzieży, a stowarzyszenie, co widać po jego działaniach, nie dąży do swojego rozgłosu za wszelką cenę, ale na pewno za wszelką cenę dąży do pomocy innym.
Niesamowita rzecz stała się w związku z organizacją koncertu.

ZAPRASZAMY DO WIELKIEJ GALERII ZDJĘĆ

konccharytat0518 60Do organizatorów zadzwonili pracownicy kancelarii sejmu, mówiąc, że znaleźli w sieci informację o takowym wydarzeniu i że zainteresowała się nim Wicemarszałek Sejmu, Pani Barbara Dolniak, chcąc odwiedzić Jaworzno podczas wydarzenia.

Trochę z niedowierzaniem wszyscy przyjęli tę propozycje, ale czekano na Panią Poseł i... przyjechała.

Zabierając głos, powiedziała że tak jak w jej przypadku, tak pewnie w przypadku wszystkich rodziców, największa najważniejszą rzeczą w życiu są dzieci i dlatego tak bardzo zależało jej aby tu przyjechać.

Wesprzeć tych młodych ludzi, którzy rodzin nie mają, którzy przecież tak, jak wszyscy potrzebują ciepła, zainteresowania, miłości.


konccharytat0518 192W koncercie wystąpili Julia Knot & All life of Shame, Olivia Klinke, Sargis Davtyan, Aleksander Tura & Dariusz Fec, Fabryka Talentów, Ania Bijak, Nicol Błońska Basia Szybkowska & Łukasz Bochenek, Stubborn, Szef Band, GiS - Gitara i Skrzypce, oraz wspierający tę inicjatywę od początku, zespół Blunt Razor będący największą gwiazdą koncertu. Całość rewelacyjnie prowadzili Adrianna Kurnik i Grzegorz Wąchała
.

Wielkie słowa podziękowania wyraziła zastępca dyrektora Domu Dziecka, której konsekwencja i wszelkie działania Stowarzyszenia wyjątkowo zaimponowały.
A my mamy spor zdjęć z koncertu - zapraszamy do Galerii. O całkowitej zebranej kwocie niebawem poinformujemy. Będziemy również zainteresować się rozdysponowaniem środków oraz tym, ile dzieci i gdzie spędziło wakacje dzięki tej szlachetnej akcji.

 

 ZAPRASZAMY DO WIELKIEJ GALERII ZDJĘĆ

patr med mojajaworzno 468

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us