Menu
reklama
reklama
reklama

Konkurs wokalno instrumentalny - stawką nagranie i występ na koncercie!

 

konkurswokjtm2018nZbliża się kolejny koncert charytatywny dla Powiatowej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Jaworznie, czyli dla Domu Dziecka - dla jego mieszkańców, którzy po zbiórce środków przez Stowarzyszenie Jaworzno to My będą mogli wyjechać na upragnione wakacje.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie Jaworzno to My przez dwa ubiegłe lata zorganizowało takie koncerty, a przykładowo suma zebrana w roku 2017 wyniosła ponad 22 tysiące złotych.

W zamian za ofiarność darczyńcy mogli być świadkami koncertu, w którym wystąpili wyłącznie wykonawcy z Jaworzna, amatorzy uczniowie. Poziom koncertu był tak wysoki, że wtedy komentowano to w ten sposób że nie potrzeba u nas sprowadzanych gwiazd, skoro "Nasi” potrafią tak doskonale grać, śpiewać"

Zapewne tak będzie i tym razem.                         FutureStar_-_Regulamin.pdf - pobierz!

Ale, Jak mówi Kamil Łach, Prezes Stowarzyszenia Jaworzno to My, wprowadzamy rewolucyjny "dodatek" do zaplanowanego repertuaru, mogący umożliwić każdemu spróbowanie swoich sił na wielkiej scenie, jaką będzie w tym roku scena Młodzieżowego Domu Kultury.

Zwycięzcy wystąpią wśród już zadeklarowanych wykonawców III Koncertu Charytatywnego, ale oprócz tego przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, a najlepszy będzie mógł zarejestrować swoją piosenkę w profesjonalnym studiu nagrań

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Wokalno-Instrumentalnym ,,FutureStar”.

Kochasz muzykę? Śpiewasz? A może masz własny zespół? Przyjdź i pokaż na co cię stać! Wiek nie ma znaczenia! Zgarnij atrakcyjne nagrody i zostań gwiazdą!

Przesłuchania konkursowe w ciemno! Liczy się tylko muzyka!

Nagrody rzeczowe! Na bogatości!

Nagroda specjalna! Voucher na nagranie piosenki w profesjonalnym studio!konkurswokjtm2018

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us