Menu

Renata Przemyk, dama muzycznego undergroundu w Katowicach już w niedzielę !

renata przemyk 1KONCERT
RENATA PRZEMYK

Specjalna Oferta !

Występ odbędzie się 22 kwietnia 2018 roku o godz. 19:00
w Pałacu Młodzieży w Katowicach


Renata Przemyk "Ya Hozna" i "The Best Of" w Katowicach!

Po niezwykle udanych koncertach w Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i w Krakowie podczas którego mieliśmy okazję do wysłuchania po raz pierwszy od wielu lat pełnego materiału z kultowej już płyty ?Ya Hozna?, Renata Przemyk powraca do Katowic i z pełnym składem koncertowym zagra 22 kwietnia w sali Pałacu Młodzieży w Katowicach .

Podczas koncertu usłyszymy znane publiczności, a dawno nie wykonywane, piosenki z pierwszej płyty Renaty Przemyk ?Ya Hozna? takie jak: ?Babę zesłał Bóg?, ?Samolot?, ?Makijaż twarzy?, ? Prinsówna?, ?Kochaj mnie jak wariat?, ?Tortury? a może i ?Protest Dance? oraz najbardziej znane utwory Renaty z jej wszystkich płyt

(m.in.: ?Ten taniec?, ?Zero?, ?Kochana?, ?Odjazd?, ?Bo jeśli tak ma być? i wiele innych) i kilka piosenek z najnowsze płyty ?RZEŹBA DNIA?. Koncert wyróżnia dynamiczny i rockowy charakter oraz specjalnie przygotowany repertuar i zaskakujące aranżacje.

Renacie na koncercie towarzyszy zespół w składzie: Grzegorz Palka (gitary), Piotr Wojtanowski (bas, wokal), Sławek Puka (perkusja), Kamil Błoniarz (akordeon) i Krzysztof Pająk (instrumenty klawiszowe).

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów:
60 zł!

Indywidualnie bilety można nabyć na stronie internetowej: www.biletyna.pl
Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy!

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us