Menu
reklama
reklama
reklama

W ósmą rocznicę największej powojennej tragedii w Polsce

smolensk8rocznica 2Jaworznianin, Pan Wiceadmirał Andrzej Karweta, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem, upamiętniony na obchodach rocznicy tego wydarzenia, w tym na pomniku "W hołdzie ofiarom..."

W uroczystościach ósmej rocznicy tej ogromnej tragedii dotykającej cały naród polski wzięła udział liczna reprezentacja z Jaworzna.

Jaworznianie uczestniczyli w odsłonięciu pomnika ofiar na Placu Piłsudskiego.  To pomnik pamięci, godności, wierności - powiedział Jarosław Kaczyński Prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Po wzniosłej uroczystości na którą zaprosił Pan Poseł Dariusz Starzycki oraz jaworznicki Klub Gazety Polskiej, jaworznianie wzięli udział w mszy świętej w Bazylice Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w przemarszu pod Pałac Prezydencki oraz tamże wysłuchali okolicznościowych przemówień, między innymi Prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Obszerna relacja i fotorelacja już wkrótce na łamach naszego portalu.

smolensk8rocznica 1smolensk8rocznica 3smolensk8rocznica 4smolensk8rocznica 5smolensk8rocznica 6

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us