Menu
reklama
reklama
reklama

Ruszają zapisy na II Rajd Nordic Walking w Ciężkowicach!!!

 

nordic walking ciezkowice 2018Już w poniedziałek 9 kwietnia b. roku startują zapisy do III Rajdu Nordic-Walking w Ciężkowicach. Impreza, która odbędzie się w sobotę 28 kwietnia podobnie jak w ubiegłym roku została objęta Honorowymi Patronatami Prezydenta Miasta Jaworzna p. Pawła Silberta oraz Posła na Sejm RP p. Dariusza Starzyckiego. Start Rajdu zaplanowany jest na godzinę 10.00, a biuro zawodów, początek trasy i meta zlokalizowane będą przy ul. Zdrojowej w Jaworznie–Ciężkowicach. Trasa Rajdu to pętla o długości około 8 kilometrów i przebiega leśnymi ścieżkami malowniczą doliną Żabnika. Organizatorem Rajdu jest Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic, a współorganizatorami Urząd Miasta w Jaworznie, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach oraz NSZZ Solidarność TAURON Wydobycie Sobieski. Partnerami z kolei są SKOK Jaworzno oraz Piekarnia Stanisław Bigaj. Patronami medialnymi są: PULS Jaworzna, EXTRA Jaworzno i MojeJaworzno

Impreza skierowana do mieszkańców naszego miasta jest formą rodzinnej rekreacji
bez typowej rywalizacji sportowej, ma na celu promocję zdrowego trybu życia, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integrację osób w różnym przedziale wiekowym. Zgłoszenia do Rajdu przyjmowane będą poprzez wypełnienie formularza przez osobę zainteresowaną na stronie internetowej www.mckis.jaw.pl (zakładka „Sport”, i po lewej stronie panel zgłoszeniowy „Rajd Nordic-Walking Ciężkowice”) lub bezpośrednio telefonicznie u p. Mirosława Pieczary (tel. 512-201-501) już od poniedziałku 9 kwietnia, a trwać będą do czwartku 26 kwietnia 2018 roku. Można również zgłosić się w biurze zawodów w dniu imprezy, ale tylko w miarę dostępnych wolnych miejsc: organizator wprowadza limit startujących - 300 uczestników. patr med mojajaworzno 600b

 

W dniu zawodów potwierdzać swoją obecność i odbierać numery startowe będzie można już od godziny 8.30. Przed startem – około godziny 9.50 zaplanowana jest rozgrzewka prowadzona przez instruktorkę Nordic Walking, która będzie towarzyszyć startującym zawodnikom i prowadzić grupę. Wyjście na trasę przewidziane na godzinę 10.00.

W rajdzie nordic walking prawo startu mają osoby, które ukończą 18 lat. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą wystartować w rajdzie pod warunkiem podpisania przez rodzica/opiekuna prawnego (w biurze zawodów) lub przyniesienia ze sobą na miejsce stosownego oświadczenia o starcie dziecka na wyłączną odpowiedzialność rodzica/opiekuna prawnego. Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani, a warunkiem dopuszczenia zawodnika do Rajdu będzie złożenie podpisu pod listą startową w biurze zawodów. Po dotarciu na metę każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom i po raz pierwszy w historii Rajdu pamiątkowy medal.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników spacerów z kijkami do udziału w tej interesującej zabawie i czekamy na zgłoszenia.

Wszelkie informacje można znaleźć w regulaminie imprezy dostępnym TUTAJ, na plakatach informacyjnych o w/w zawodach a także bezpośrednio u p. Mirosława Pieczary (tel. 512-201-501) lub w Dziele Sekcji Sportowych MCKiS (Paweł Wróbel – 32 745-10-30 wew. 84).

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us