Menu
reklama
reklama
reklama

Wielkanocne śniadanie w Domu Pomocy Społecznej

snaidaniedpswielkan 4Wprawdzie to jeszcze nie Wielkanoc, a dopiero Wielki Czwartek, ale.. w Domu Pomocy Społecznej czas płynie troszkę inaczej i spotkanie we własnym gronie można zorganizować wcześniej. Ważne jest złożenie sobie życzeń przy jednym stole, wspomnienia jak to kiedyś się świętowało, jak spędzano wielką, święconą sobotę i jak w domach przystrajano wielkanocne stoły, jak zjeżdżały się całe rodziny, alby wspólnie iść do kościoła a potem wrócić na obiad. Jak w końcu spędzono mory, dyngusowy poniedziałek.

W Domu Pomocy Społecznej przy wspaniałej pomocy personelu mieszkańcy zebrali się jak co roku i dzieląc się wielkanocnym jajeczkiem, przybliżyli się do tajemnicy Triduum Paschalnego.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z poranka.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us