Menu
reklama

Pro Rock Festiwal 2018 w Klubie Relax - Głośna rockowa sobota

  • Autor 

prorock festiwal jaworzno 2018 73Trzy bardzo głośne i niezwykle dynamiczne ale i przebojowe zespoły wystąpiły na tegorocznej edycji Pro Rock Festiwal w Klubie Relax.
Publiczność gotowała się na ten wieczór od dawna, a to, co udało się organizatorom, co nie zawsze jest takie oczywiste, to ściągnięcie dużej liczby fanów rocka już od samego początku.
Często jest tak, że większość przychodzi dopiero na największą gwiazdę, główną. pomijając tak zwane supporty. Tu supportów nie było. Tu mieliśmy do czynienia z trzeba równorzędnymi pod względem uznania fanów kapelami, choć oczywiście o różnym dorobku, kapelami.
Grupa Flawless Red Guns już raz wystąpiła w Relaksie, wygrywają ubiegłoroczna edycję Letniego Festiwalu Rocka. Świetnie zgrani, doskonale komunikujący się z publicznością, posiadający w swoim repertuarze prawdziwie przebojowe kawałki, rozkręcili salę, którą, jak wiemy, trudno jest rozkręcić - taka jej topografia, że środek wypełnia się stopniowo osobami, które dość długo lubią przesiadywać przy stolikach przy ścianach.
Flawless zaprosił na środek i udało się to i tak pozostało do końca. 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ


prorock festiwal jaworzno 2018 123Animations to stała pozycja Pro Rock Festiwal, a wypadku naszych Animków, to dobra okazja do zaprezentowani przez nich swoich nowych dokonań, łącznie z nowymi czasem mniej, czasem więcej zmienionymi aranżacjami wcześniej znanych utworów oraz okazja dla publiki, mogącej konfrontować upływ czasu dokładnie co rok.

Nam nie uchodzi oceniać dokonań Animations, bo po prostu to zespół w pełni profesjonalny, który doskonale wie czego chce, do jakich fanów pragnie dotrzeć i jakie trendy realizować.
Brzmienie fantastyczne, a świadomość, ze to chłopaki z Jaworzna powoduje gęsią skórkę i mocniejsze bicie serca kiedy wchodzą na scenę.

prorock festiwal jaworzno 2018 180No i trzeci Neuoberschlesien, grupa powstała na kanwie samej Oberschlesien, dziś mająca w repertuarze niecą lżejszą niż poprzednia, odmianę rocka, niemniej wciąż nawiązująca do ikony tego typu muzyki, zespołu Rammstein.

Co ważne, co rzuca się w świadomość, to nieustanne propagowanie patriotycznych treści - autentycznego trendu uznającego, że ojczyznę należy szanować: ?Kochom Cie Polsko i szczerze szanuja. Wiwiszom Flaga, na godło niy pluja...
I nie pozwól bym się wstydził, i nie pozwól, by ktoś szydził"

Bardzo modny i autentyczny przekaz trafia do fanów, a to w każdym też w środowisku rockowych fanów potrzebne w dobie dzisiejszej niezbyt sensownie zidentyfikowanej polityki.
Dla fanów fragmentem występu Flawless Red Guns mamy jeden, ale pochodzący z Letniego Festiwalu Rocka film, a dla miłośników relacji statycznych dużą galerię zdjęć tak zespołów jak i publiczności.

Formuła Pro Rock Festiwal jest prosta - jeden mocny wieczór koncertów, podczas którego każdy fan tej muzyki może być usatysfakcjonowany zarówno poprzez jakiś nowy, mniej zany zespół, jak i gwiazdę specjalnie zaproszoną na tę okazję.
Przez trzy lata wystąpiły, a portal MojeJaworzno.pl precyzyjnie relacjonował:

W roku 2015 - Master Men, Iscaroita, AnVision i Animations

W roku 2016 - Animations, Perihellium, Cztery Szmery i Kobranocka

W roku 2017 - Netherfell, Animations, Corruption i TSA


patr med mojajaworzno 468

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us