Menu

Dla kolekcjonerów, zbieraczy, hobbystów - pchli-targ.eu

  • Autor 

 


pchli150516005Pchli targ organizowany jest zazwyczaj z okazji festynu, świątecznego jarmarku, albo w danym regionie.
Można tam dokonać zakupów ciekawych przedmiotów w bardzo korzystnej cenie. Można także się targować, aby uzyskać jeszcze lepszą wycenę.

Dla kolekcjonerów

Osoby zbierające okazy do swoich kolekcji bardzo chętnie odwiedzają takie miejsca, gdyż zawsze istnieje jakaś szansa, że akurat coś się tam dla nich znajdzie. To może być kolejny element serii, albo jakiś ciekawy unikat, który trudno znaleźć, albo większość jego nakładu już się wyczerpała. W innych przypadkach, może się tez okazać, że większość egzemplarzy uległa zniszczeniu i dlatego czas najwyższy uzupełnić kolekcję ponownie.


Sportowe gadżety

 

Na pchlich targach można wyróżnić różne kategorie, ale najbardziej znane z nich, to: biżuteria, starocie, sportowe gadżety, czy na przykład książki, no i wszelkie przedmioty które można kolekcjonować, czyli w zasadzie wszystko.
Pchli targ online

Chociaż pchle targi organizowane są zazwyczaj pod gołym niebem, albo jako wyprzedaż garażowa, to także online można spotkać już tego rodzaju przedsięwzięcia, jeden z nich jest dostępny na stronie http://pchli-targ.eu

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us