Menu
reklama

Maria MaterlaSmolilo zabinska 750 Jacek Kielski 750Mariusz Kowalski 750

 

reklama

Trwa Akcja PIT!!! - Informacje dla jaworznian


P2140056csW dniach od 14 do 16 lutego 2018r. pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie wydają PIT-11za 2017 rok.

Jednocześnie pracownicy jaworznickiego Urzędu Skarbowego udzielają porad i dokonują rozliczeń deklaracji PIT przez Internet z zastosowaniem
e-Deklaracji.

Wspólna akcja jaworznickiego Urzędu Pracy i Urzędu Skarbowego jest pierwszą inicjatywą tego rodzaju, która  umożliwia bezpieczne, szybkie i łatwe rozliczenie PIT-u.

Odbiór deklaracji PIT i jej rozliczenie możliwe jest w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie przy ul. Północnej 9b w powyższym terminie w godz. od 11.00 do 14.30 w pokoju 109 (I piętro). Warto przyjść i skorzystać! Zapraszamy!

P2140076cs

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę