Menu

Biura rachunkowe i księgowość w Jaworznie i w Chrzanowie - lista dla firm poszukujących księgowości

kalkulator i dokumenty aWybór odpowiedniego biura rachunkowego, które poprowadzi nasze firmowe finanse, nie jest takim oczywistym zadaniem. Szukając księgowości dla przedsiębiorstwa trzeba zwrócić uwagę na to, jakie konkretnie usługi są oferowane przez wybraną przez nas firmę.
Z pomocy jakich biur rachunkowych w Jaworznie i okolicach warto skorzystać?

 

Kancelaria Doradcy Podatkowego Teresa Sykulska

Biuro rachunkowe Teresy Sykulskiej znajduje się przy ulicy Piastowskiej 20 w Chrzanowie. Działa ono na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Jak czytamy na stronie biura sykulska.pl, w szczególności obsługiwane są firmy z Jaworzna, Trzebini, Katowic, Chrzanowa, Krakowa, Oświęcimia i Libiąża. Jeżeli chodzi o ofertę, jest ona dosyć kompleksowa. Biuro rachunkowe Teresy Sykulskiej ma ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu księgowości, rachunkowości i podatków. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na tradycyjne usługi księgowe, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe, obsługę dokumentacji kadrowo-płacowej i zeznania podatkowe.

Biuro Rachunkowe Income

Biuro Rachunkowe Income położone jest przy ulicy Rzemieślniczej 7 w Jaworznie. W ofercie ma kompleksowe usługi, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów. Wśród usług wymienić można prowadzenie ksiąg handlowych spółek i osób fizycznych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, obsługę kadrowo-płacową, doradztwo ekonomiczne, finansowe i prawne. Biuro Rachunkowe Income umożliwia także korzystanie ze specjalnego oprogramowania i dostęp online do danych finansowo-księgowych.

Doradca Podatkowy Maria Kubiścik

Maria Kubiścik ma biuro rachunkowe zlokalizowane przy ulicy Skotnica 32 w Jaworznie. Posiada ona ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe i wykształcenie prawnicze, co umożliwia sprawną i rzetelną obsługę rachunkową i podatkową. Wśród usług oferowanych przez biuro Marii Kubiścik wymienić można prowadzenie ksiąg handlowych, sporządzanie sprawozdań, konsultacje księgowe, rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, optymalizacja podatkowa, obliczanie listy płac, prowadzenie rozliczeń i doradztwo w zakresie prawa pracy.

Krawaccy ? Spółka Doradztwa Podatkowego

Spółka Doradztwa Podatkowego Krawaccy znajduje się przy ulicy Mickiewicza 19 w Jaworznie. Jest nowoczesne biuro rachunkowe, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego, księgowości, rozliczeń i outsourcingu. Wśród usług wyróżnić można prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań, obsługę płacowo-kadrową, rejestrację podatników, reprezentowanie klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi itd.

Lege Artis Agnieszka Sołtysek

Biuro rachunkowe Lege Artis Agnieszka Sołtysek położone jest przy ulicy Paderewskiego 43/30 w Jaworznie. Świadczy ono usługi dla osób fizycznych, spółek cywilnych, jawnych, komandytowych, z o. o., akcyjnych, stowarzyszeń i fundacji. O ofercie Lege Artis znaleźć można szereg usług doradczych, prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych, analiz finansowych, sporządzanie deklaracji ZUS, RMUA, PIT-4, ewidencja czasu pracy itp.

Kancelaria Podatkowa Jolanta Cieplik

Kancelaria Podatkowa Jolanty Cieplik znajduje się przy ulicy Dobczyckiej 7 w Chrzanowie. Obsługuje ona firmy na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju. Wśród usług wymienić można prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, obsługę kadrowo-płacową. W kancelarii można dostępne jest także doradztwo podatkowe, a także usługi związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us