Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2573
Menu

Strażacy OSP Osiedle Stałe podsumowali rok

  • Autor 

strazacyosst0218a 6Początek roku to w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych okres gorący, bynajmniej nie z powodu ognia. To czas podsumowań ubiegłego roku i planowania działań na przyszłość, oczywiście tych, które zaplanować się da.

W planach nie ma zdarzeń niebezpiecznych, tragicznych a życzenia, które wypowiadają wobec siebie strażacy zawierają zawsze słowa o tym, aby wyjazdów nie było, albo aby było ich jak najmniej, najlepiej tylko talie, które mają na celu obstawę imprez i wydarzeń miejskich, albo udział w meczach, czy wydarzeniach kulturalnych. Niestety ze spełnianiem życzeń różnie bywa i w raportach pojawiają się pożary, w których jednostki uczestniczyły, czy też wypadki, albo inne zdarzenia wymagające fachowej wiedzy, sprawności i sprzętu.

strazacyosst0218a 12W Osiedlu Stałym , w tamtejszej jednostce zebranie odbyło się 10 lutego. To jednostka macierzysta Zastępcy Prezydenta Jaworzna, Pani Moniki Bryl i Posła na Sejm, Pana Dariusza Starzyckiego.

Oni to wzięli udział w zebraniu przysłuchując się i zabierając głos w ważnych dla działalności druhów sprawach.

Złożono sprawozdanie z działalności merytorycznej, finansowej i z działań które podjęła komisja rewizyjna. Wysłuchano rozliczenia składek i dotacji oraz zaplanowano finanse na kolejny rok.

Uroczyście udekorowano wyróżniających się druhów odznakami za zasługi, a dokonał tego Pan Poseł Dariusz Starzycki.W Osp Osiedle Stałe najważniejszą osobą jest prezes druh Józef Skulich, a zastępuje Go Wiceprezes naczelnik druh Jarosław Nelec.
W jednostce, tak jak i w innych działa Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, której członkowie - młodzi druhowie również uczestniczyli w tym wydarzeniu przygotowując się tym samym do późniejszej aktywnej pracy w służbie dla miasta.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us