Menu
reklama
reklama
reklama

Ferie w kinie

domdzkino0218Stowarzyszenie ,,Jaworzno to My" po raz kolejny zorganizowało akcję na rzecz wychowanków Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie.

Tym razem dzięki JTM dzieci wraz opiekunami wybrały się do Multikina na seans pt. ,,Fernando". Film ten jest animowany i powstał na podstawie bajki dla dzieci ,,Byczek Fernando".

Z tego co udało nam się dowiedzieć Stowarzyszenie ,,Jaworzno to My" rozpoczyna organizację III Koncertu Charytatywnego, którego celem jest zebranie pieniędzy na wakacje dla wychowanków placówki.

Koncert w maju. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us