Menu
reklama
reklama
reklama

Nowe mieszkania w osiedlu Sfera już gotowe. Mamy zdjęcia "obejścia"

osiedlesfera30218 51Kiedy z komina unoszą się spaliny, które w tym wypadku są parą wodną, z gazowego kotła CO, znak, że tam będzie domowe ciepło i wszystko, co wiążę się z własnym, kącikiem do pielęgnowania ogniska rodzinnego.

Już w najbliższy poniedziałek do mieszkań w Osiedlu Sfera wprowadzą się pierwsi lokatorzy.

Zawsze w takim wypadku przypomina się znany serial, ale tym razem przygód takich jak mieszkańcy ul. Alternatywy 4 nie będzie,. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe, usterki, jeśli w ogóle będą zostaną na pewno poprawione natychmiast. Nic, tylko cieszyć się z możliwości spełnienia swoich marzeń.

A tymczasem zapraszamy do zerknięcia na zdjęcia zrobione w sobotę, 3 lutego, czyli prawie w przeddzień zasiedlenia Sfery.
Domki z zewnątrz sprawiają wrażenie bardzo przytulnych i eleganckich - jak jest w srodku - zobaczymy już w poniedziałek,

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us