Menu
reklama
reklama
reklama

Rusza Jaworznicki Budżet Obywatelski 2019

jbo220118 1 2Pierwsze w tym roku spotkanie dotyczące budżetu Obywatelskiego w naszym mieście odbyło się 23 stycznia w Sali obrad urzędu Miejskiego. Poświęcone było prezentacji zwycięskich projektów, które będą realizowane w 2018 roku oraz zaproponowaniu harmonogramu prac nad JBO 2019.

Przypomnijmy, że największe emocje w roku ubiegłym wywołało głosowanie na projekty ogólnomiejskie. Wygrał pomysł zbudowania i prowadzenia na terenie Geosfery tężni solankowej, projektu Pań Jadwigi Grzybek, Marii Królikowskiej i Teresy Ptak. (czytaj TUTAJ )

W roku bieżącym już 16 lutego upływa termin zgłaszania uwag mieszkańców do nowej edycji JBO, do 9 marca zostaną zaprezentowane modele JBO 2019, po czy przyjdzie czas na składanie uwag, tak aby 29 marca podsumować edycję 2019. 10 kwietnia światło dzienne ma ujrzeć ostateczny projekt uchwały JBO 2019.

 

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us