Menu
reklama

Spotkanie opłatkowe rodzin wielodzietnych

  • Autor 

rodzwielodz200118 113Msza święta i spotkanie opłatkowe z rodzinami wielodzietnymi były jednym z ostatnich bożonarodzeniowych akcentów w mieście, choć jak mówi tradycja oraz zasady kościelne, ten okres trwa do 2 lutego, czyli do święta Matki Boskiej Gromnicznej.

Tak więc mimo, iż rok już dawno się zaczął, to i śpiewanie kolęd, i modlitwy, i wręczanie prezentów przez Świętego Mikołaja jest jeszcze "na czasie.

W Sanktuarium MBNP w Osiedlu Stałym w koncelebrowanej mszy świętej pod przewodnictwem Biskupa Grzegorza Kaszaka, wzięły udział właśnie takie rodziny - wielodzietne, które otrzymały błogosławieństwo i mogły spotkać się wspólnie z Biskupem oraz innymi zacnymi goścmi, darczyńcami i organizatorami uroczystości.


rodzwielodz200118 44Podczas południowej godziny w sali teatralnej sanktuarium dzieci wystawiły piękne jasełka, a rodzice wraz z całymi rodzinami zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem.

Oprócz biskupa do Sanktuarium przybyli Pan Poseł Dariusz Starzycki oraz Pani Krystyna Bojęś z wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Jaworznie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z miłego południa na Osiedlu Stałym - W GALERII

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us