Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 577
Menu
reklama
reklama
reklama

Muzyczny poranek - ostatni w tym roku

poranek muzyczny 12 2017 3Ostatni tegoroczny Poranek Muzyczny, na który zaprosiło Towarzystwo przyjaciół Miasta Jaworzna wraz z Muzeum Miasta Jaworzna zagospodarował Chór Jawor z akompaniamentem Filipa Białasa, oraz czytający poezję łagodną, czasem filuterną, Pani Krystyna Łaźnia i Domink Socha.

W bardzo świątecznym wręcz rodzinnym nastroju wysłuchano kilku piosenek, w tym z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, oraz oczywiście kolęd, które stanowiły pożegnanie z niedzielnym cyklem, na który zaproszenie na rok przyszły zostało wypowiedziane z nadzieją w wręcz z pewnością, że co miesiąc w roku 2018 wszyscy będą się tu spotykać przed niedzielnym obiadem.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu a o przyszłorocznych koncertach będziemy informować.


 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us