Menu

Bombka w Byczynie już świeci - święta tuż tuż

  • Autor 

bombkabyczyna61217 68Święty Mikołaj i do Byczyny przybył na saniach, które wiozły go przez całe Jaworzno. Bo jechał od zachodnich granic miasta.

Widziano go tu i tam, ale nikt nie przewidział że tym razem trafi do Byczyny. Aby zachęcić go do odwiedzin, Byczyna przygotowała piękną niespodziankę i dla niego, ale przede wszystkim dla mieszkańców.

Wielka Bombka został ustawiona na rynku, a kiedy zapadł zmrok została zapalona, co oznaczało początek okresu przedświątecznego w tej dzielnicy.

Jest miło, jest przytulnie, kolorowo i po prostu świątecznie.

Zapraszamy do wielkiej GALERII pokazującej zabawę pod bombką na rynku w Byczynie i w Klubie Niko.

bombkabyczyna61217 76Zanim choinka rozbłysła mocą światełek, dzieci - przedszkolaki i uczniowie szkoły podstawowej nr 20 z Byczyny zaśpiewały kilka kolęd, a przybyli na rynek zastępcy.

Prezydenta Pani Monika Bryl i Pan Tadeusz Kaczmarek, oraz radna Pani Anna Lichota złożyli życzenia wszystkim zebranym dzieciom ich rodzicom, z prośbą o przekazanie tym, którzy zostali w domach.

Potem cała gromada przeniosła się do gmachu klubu NIko, gdzie święty Mikołaj ofiarował prezenty, a Pan Prezydent Paweł Silbert również przyniósł mikołajowe pudło z różnościami, które dostały dzieci.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us