Menu

Dzień dla Biznesu w Jaworznie - baza wiedzy o przedsiębiorczości

  • Autor 

 

dzienbiznesu301117 730 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Jaworznicki Dzień dla Biznesu. Wydarzenie zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie to inicjatywa poświęcona przedsiębiorcom. Podczas spotkania omówiono działalność instytucji publicznych wspierających lokalny biznes oraz przedstawiono zmiany w przepisach prawnych, ważnych z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej.

Podczas spotkania zaproszeni specjalnie na tę okazję prelegenci przedstawili m.in tematykę w zakresie wsparcia zatrudnienia, pozyskania środków na poprawę warunków pracy, ulg w zakresie podatków od nieruchomości, ulg i preferencji dla zatrudniających niepełnosprawnych oraz e-składki i e-ZLA.

 

Jednym z wykładowców był Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, który omówił współpracę RIG z partnerami rynku pracy, w tym przedsiębiorcami. Zebrani mogli również wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat współpracy przedsiębiorców z instytucjami. W spotakniu wzięła udział zastępca prezydenta Monika Bryl.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us