Menu

Andrzej Duda odwiedzi Jaworzno ? Jaworzno składa podpisy poparcia

  • Autor 

aduda0215 1Najprawdopodobniej kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej odwiedzi Jaworzno w niedalekiej przyszłości w ramach kampanii wyborczej.

Kandydat Prawa i sprawiedliwości pragnie spotkać się z jak największym elektoratem aby osobiście przekazać własną wizję kraju, którą chce realizować w wypadku wygranych wyborów, które odbędą się już w maju.
Jaworzno nie jest obce panu Dudzie, bowiem Jego Mama wychowała się, kończąc szkoły w naszym mieście.Mieszkańcy Jaworzna aktywnie wspierają Andrzeja Dudę w staraniach o prezydenturę kraju. Obecnie zbierane są podpisy na listach poparcia kandydata PiS i zjednoczonej prawicy. Jak informuje Zarząd PiS w Jaworznie ostateczny termin na oddawanie uzupełnionych list poparcia to 2 marca br.
aduda0215 2.jpgDyżury w Biurze PiS mieszczącego się przy ul. Św. Wojciecha 2 w Jaworznie, podczas których można wpisać się na listę poparcia, pobrać puste listy oraz oddać już uzupełnione:

- czwartek 26.02 - w godz. od 17-19
- piątek 27.02 - w godz. od 17-19
- poniedziałek 2 marca - w godz. od 18-20

 Mieszkańcy chętnie wpisują się na listy poparcia Andrzeja Dudy i dopytują o jego wizytę w Jaworznie. Podczas ostatniego spotkania samorządowców Jaworzna z kandydatem na Prezydenta RP, Przewodniczący PiS w Jaworznie Dariusz Starzycki zaprosił Andrzeja Dudę do Jaworzna i jak się dowiedzieliśmy ma on wkrótce odwiedzić nasze miasto.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us