Menu
reklama

Kraków Street Band ponownie w Jazz Clubie Muzeum

  • Autor 

 

krakstreet31217 46To już drugi taki wieczór w Jazz Clubie. Tak jakby kontynuacja pierwszego. Kraków Street Band ma taki ogromny repertuar, że wcale nie musi się powtarzać w wykonywaniu numerów, z którymi przyjeżdża na koncert.

Grupa ludzi, którzy swoja karierę zaczynała na ulicach i na krakowskim rynku, jest rozchwytywana przez organizatorów imprez.

Dodajmy, przez organizatorów, którzy wiedzą, czym pryciągnąć i rozgrzać publiczność.


krakstreet31217 37Jazz Club Muzeum jest idealnym miejscem aby uliczna, ale przez duże "K" Kapela bywała tutaj częściej.

Częściej czyli tak raz na rok, bo przesyt nie jest wskazany.

Wskazany jest głód doskonałej muzyki świetnych standardów światowych, które muzycy mają w małym palcu.

Muzyka Kraków Street Band urzeka swobodą i pozytywną energią. czytamy w jednej z recenzji kapeli -

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się muzyczną wizytówką miasta dla przybyszy z kraju i zagranicy.

krakstreet31217 1Uliczne granie z początku miało być tylko sposobem na spędzenie wolnych dni między koncertami, szybko jednak spodobało się publiczności tak bardzo, że zespół od trzech lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność.

Dwie godziny Bluesowego jazzu, albo jazzowego bluesa z domieszką bluegrass, country powodują ze energia w słuchaczach pozostaje na długie dni, tygodnie, a kiedy słabnie, wystarczy włączyć płytę, albo po prostu wejść w internet i posłuchać i zobaczyć co ci ludzie potrafią. U nas można zobaczyć - na zdjęciach poniżej.

O poprzednim koncercie piszemy tutaj Kraków street Band - to jeden z lepszych koncertów w Jazz Clubie 


UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us