Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Jaworzno nominowane w plebiscycie Kocham to Miasto ? Miasto Roku 2017. Głosuj i wesprzyj swoje miasto!

  • Autor 

HRS Miasto Roku 17Jaworzno ma szansę zostać Miastem Roku 2017. Udowodnijmy, że to właśnie nasze miasto zasługuje na tegoroczny tytuł. Pokażmy, za co je kochamy, doceńmy jego atrakcje, klimat, najwspanialsze miejsca i wyjątkowych ludzi. Zwycięskie miasto otrzyma prestiżowy tytuł i możliwość promocji w sieci. Zachęcamy do głosowania w drugiej edycji ogólnopolskiego plebiscytu wspieranego przez HRS.

Widoki, architektura, miejsca, a może ludzie ? co najbardziej kochasz w swoim mieście? Czy z sentymentem do niego wracasz, a może to dla Ciebie najważniejszy punkt na ziemi? ?Kocham To Miasto ? Miasto Roku 2017? to druga edycja plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy i turyści mogą docenić wybrane miasto i pomóc mu zdobyć wyjątkowy tytuł. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich tych, którzy jedno z wybranych miast darzą szczególną sympatią.

Każdy, kto chce zagłosować na ukochane miasto lub miasta, może to zrobić codziennie jeden raz na stronie plebiscytu:  http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ Co więcej, najatrakcyjniejsze uzasadnienie dokonanego wyboru zostanie nagrodzone. W konkursie do wygrania są: aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty prezentowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Jakie nagrody zdobędzie zwycięskie miasto? Miasto Roku 2017 otrzyma statuetkę, dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci. Dzięki kolejnej odsłonie plebiscytu więcej osób odkryje atrakcje polskich miast. Warto na bieżąco śledzić przebieg głosowania i intensywnie wspierać swojego faworyta. Jeszcze w tym roku dowiemy się, które miasto otrzyma tytuł Miasta Roku 2017. W pierwszej edycji zwyciężył Słupsk.

Szczegóły konkursu dostępne na http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/.

. Miasta można wybierać do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us