Menu
reklama
reklama

SZLACHETNA PACZKA - Jaworzno - finał 2017

szlachpaczka17 6Wolontariusze Szlachetnej Paczki rozwożą prezenty do domów, które zostały objęte tegoroczną akcją. Wiele, wiele paczek trafi do 49 rodzin, u których na nadchodzące święta zapanuje radość i nadzieja, bo nie tylko dobra materialne są w tym wypadku ważne. Ważne jest serce, którego odruch poczują we własnych domach, ogniskach rodzinnych obdarowani.

Dziś to Oni potrzebują pomocy a może za kilka lat Oni obdarują innych w takim samym odruchu.

W salce w sanktuarium na osiedlu Stałym jest centrum dowodzenia, które odwiedziła Pani Monika Bryl Zastępca prezydenta Jaworzna.

W akcji pomagają jednostki Ochotniczych Straży pożarnych z Osiedla Stałego i z Byczyny, Państwowa straż Pożarna. Straż Miejska, firmy: Biuroland, Megapizza, Pawlaki i Cukiernia Banasik.


Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us