Menu

Aktywne jaworznianki - wykłady, a po wykładach, coś dla rozrywki

  • Autor 

 

aktywnejawo171117 66Drugie spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", odbyło się w piątek, 17 listopada w sali obrad Urzędu Miejskiego.
Ale tym razem na sali obrad się nie skończyło, bo organizatorki zaproponowały nie tylko wykłady pozwalające poczuć się mocno na rynku własnej działalności gospodarczej i poczuć siłę przebicia każdej z Pań, która tylko chce zaistnieć w biznesie.

Po wykładach spotkanie przeniosło się do Jazz Clubu Muzeum, gdzie Fabryka Talentów wystąpiła z koncertem. Tak więc to nowy pomysł dla zorganizowania czasu i przyciągnięcia kolejnych uczestniczek spotkań, wykładów, warsztatów.aktywnejawo171117 4
Pomysłodawczyniami cyklu Aktywne Jaworznianki są Panie: Patrycja Kłósek oraz Karolina Boborowska. W inicjatywę spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Jaworzna, Pani Monika Bryl.

 

Cykl comiesięcznych spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Drugie spotkanie było okazją do poszerzenia wiedzy m.in. na temat tego, jak skutecznie walczyć ze stresem w pracy, jak korzystać z dotacji urzędów pracy, co zrobić, aby zaistnieć w internecie z uwzględnieniem portali społecznościowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z popołudnia dla Pań.

UWAGA Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us